Loading...

Për disa vite me radhë Armina Mevlani dhe djali ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha përfliteshin për lumturinë dhe fotot e bukura që publikonin në rrjetet sociale.

Armina Mevlani ka hedhur dyshime të forta se midis çiftit mund të ketë lindur një krizë e fortë, e cila nuk mund të zgjidhet më.

Ajo ka bërë pak ditë më parë një postim ku tregonte për zhgënjimet që kishte pasur në dashuri. Kurse së fundmi ajo ka publikuar në Instastoryn e saj foton e një bluze. Në këtë bluzë është e shkruar:

Mua vështirë të më gjesh. Vështirë të më harrosh mua.”
Kujtojmë këtu se Armina dhe Shkëlzeni kanë 7 vite të lidhur dhe midis tyre gjërat ishin bërë edhe serioze dhe ata të dy jetojnë edhe bashkë.

Por siç thamë edhe më lartë postimet e Arminës lënë vend për dyshime të forta se çifti mund të jetë në prag të ndarjes.

Loading...