Loading...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Levan – Fier gjatë mesditës së sotme.

Sipas njoftimeve paraprake të plagosur kanë mbetur një burrë dhe një grua.

Aksidenti ndodhi vetëm pak minuta më parë në vendin e quajtur “Çesma e Levanit”.

Pas përplasje së dy autmojteve edhe policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Loading...
Loading...