Loading...

Vazhdojnë aksidentet e përgjakshme në rrugët e Shqipërisë.

Një aksident me pasojë vdekjen u regjistrua në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Përplasja e dy automjeteve ka sjellë 1 person të vdekur.

Aksidenti ndodhi pranë fshatit Piraj.

Viktima quhet Ndue Marku dhe është 70 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në vendin e quajtur ” Piraj”, automjeti me drejtues M.N. është përplasur me automjetin me drejtues ende i paidentifikuar, i cili për pasojë ka humbur jetën

Drejtuesi i mjetit shtetasi N.M., është shoqeruar në Komisariat për veprime të mëtejshme

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave te aksidentit si dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit që ka humbur jeten.

 

Loading...