Loading...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Shkodër- Velipojë. Bëhet me dije se një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur. Mësohet se pasagjeri që ka mbetur i vdekur është Ndue Gjokaj ndërsa identiteti i të plagosurve nuk dihet ende.Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se automjeti ku po udhëtonin tre personat ka humbur drejtimin dhe ka rënë në kanal duke shkaktuar këtë aksident.

Loading...
Loading...