Foto ilustruese

Komunikata e Policisë:

Cërrik/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Elbasan- Cërrik, në fshatin Gjonme, shtetasi A.H., rreth 45 vjeç, banues në Durrës , duke drejtuar motoçikletën ka humbur kontrollin mbi të dhe ka dalë nga rruga, dhe për pasojë është dëmtuar drejtuesi i motocikletës, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjare dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.