Loading...Një aksident ka ndodhur rreth 30 minuta më parë në aksin rrugor Librazhd-Elbasan.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën e Ura e Murrashit.

Fatmirësisht raportohet se nuk ka të lënduar por vetëm dëme material.

Dyshohet se shkak i aksidentit të jetë lagështia në rrugë, ndërkohë policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Loading...