Loading...

Një aksident është regjistruar në minutat e fundit në Prrenjas

Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin në hyrje të qytetit të Përrenjasit. Nga të dhënat e para, mësohet se është plagosur drejtuesi i automjetit ‘Benz’. Nuk ka informacione nëse ka të plagosur të tjerë.

Ndër të tjera, dyshohet se shkak i këtij aksidenti është bërë parakalimi i gabuar dhe shpejtësia tej normave të lejuara.

Loading...
Loading...