Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur tek “Unaza e Re”, ku një makinë ka përplasur një mashkull të moshës 55-vjeç.

Ky i fundit nuk i ka shpëtuar plagëve dhe ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje.

Lajm në vazhdim…