Loading...

Futbollisti kosovar, Amir Ademi ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme në një aksident automobilistik i cili rezultoi fatal për jetën e tij.

22-vjeçari po udhëtonte me makinën e tij, kur u përplas me një automjet tjetër. Vetura e Ademit ka marrë flakë duke bërë të pamundura shanset për mbijetesë.

Djaloshi shqiptar ishte futbollist dhe luante në ligat inferiore të Gjermanisë. Sezonin e fundit u aktivizua me ekipin e Rusenburg, madje ishte një nga lojtarët më të dalluar te ky ekip.

Loading...
Loading...