Loading...

Aktorja turke e cila u bë shumë e njohur në Shqipëri nga roli i Surës në serialin “Kurt Seit dhe Sura”, në të cilin luante krah Kivanç Tatlitug, Farah Zeynep Abdullah ndodhet në Shqipëri.

Aktorja ndodhet me pushime në jug të Shqipërisë me të dashurin e saj Ahmet Rifat Sungar.

LEXO EDHE:
I dinim të ndarë prej vitesh por Bleona dhe Ganiu sapo na habitën
Këtë e ka zbuluar një i ri shqiptar i cili ka postuar një foto me të dy aktorët.

Ndërsa Sura ka postuar vetëm një foto nga Saranda ku shkruan se e dashuron Shqipërinë./Xing.al.

Loading...
Loading...