Loading...

Bleona Qereti dhe Alban Ramosaj janë dy prej këngëtarëve më të njohur në Shqipëri.

Së fundmi ata të dy janë duke kaluar pushimet së bashku në Spanjë.

Por nuk dihet ende nëse midis tyre ka lindur ndonjë flirt apo janë thjesht miq të mirë.

Ndërsa pas një komenti që i ka bërë Bleona, Albanit në një foto dyshimet janë shtuar edhe më shumë se midis tyre ka një flirt.

Albani ka publikuar një foto nga banja e një avioni.

Kurse Bleona Qerreti më pas i ka shkruar:

Mauricio të dua.“
Kusre Albani i është përgjigjur me siklet se ajo duhet të ndalojë.

Loading...