Loading...

Albana Osmani është një prej moderatoreve më të njohura dhe suksesshme në vend.

Sot për të është një ditë e veçantë, pasi ajo feston 29-vjetorin e lindjes.

Moderatorja ka zgjedhur që këtë ditë të veçantë ta festojë buzë detit.

Ajo ka postuar një foto “hot” në Instagram, e veshur me bikini, ku shfaq format e saj të shkëlqyera fizike, që duhet theksuar se janë tejet të admirueshme.

Edhe pse sot mbushi plot 39-vjeçe, moderatorja duket si në të 20-at e saj.

Në përshkrimin e fotos, Albana shkruan:

Kam lindur në ditën më të nxehtë të vitit, 17 korrik”.

Loading...