Loading...

Bar Restorant Piceri(Peshku)Agroturizem Shermadhi kerkon te punesoje 2 Kamarier ose Kamariere dhe 1 Sanitare.
Kushte e punes dhe paga jane te kenaqeshme
Për me shume kontaktoni ne:
0684016577
0696141632
0683259575
Wahatsapp,Viber.

Loading...
Loading...