Loading...

 

Rrahu rëndë kunatën dhe e qëlloi edhe me mjete të forta, policia arreston në flagrancë autorin.

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Cërrik, arresuan në flagrancë shtetasin M. Dervishi, 41vjeç, banues në Belsh. Arrestimi i tij u bë pasi në banesë për motive të dobëta ka goditur me sende të forta kunatën e tij.

Materialet u referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprën penale “Dhuna në familje” parashikuar neni 130/a  i Kodit Penal.

Loading...