Loading...

Disa ditë më parë vajza e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj mbushi një vjeç.

Sigurisht që prindërit e saj kishin organizuar një festë përrallore për Ajkën e vogël.

Por ata i kishin bërë edhe një dhuratë mjaft të veçantë, një qenush mjaft të bukur, që kushtonte goxha.

Ai i përket races Weimaraner dhe ka një pamje të veçantë.

Qenët e kësaj race kushtojnë deri në 1500 euro.

Aktori postoi një foto me qenushin që kishte zgjedhur për t’ia dhuruar vajzës.

Në këtë foto ka komentuar edhe prezantuesja, Arbana Osmani.

Ajo ka shkruar:

Po pse mirë e keni skifterin.”
Më pas Bes Kallaku ka shkruar:

Kisha edhe nje ujk si opsion, dhuratë nga Puka, por zgjodhëm qenin.’’

Loading...
Loading...