Loading...

Një oficer i RENEA-s ka rënë në greminë.

Ngjarja ka ndodhur në Malin e Zorgjit në Dukagjin të Malësisë së Madhe.

Ai është identifikuar si Bledar Beluli.

Mësohet se oficeri i policisë ka marrë plagë të rënda, në të dyja këmbët.

Zona ku ka rënë Beluli mësohet se është shumë e thepisur dhe pritet ndërhyrja nga ajri për ta nxjerrë dhe dërguar në spital.

Loading...