E bukur dhe elegante…!

Ish moderatorja Ornela Bregu prej disa vitesh jeton me familjen e saj në Spanjë. Herë pas herë ajo poston momente nga jeta e saj në rrjetet sociale. Gjithmonë Ornela ka tërhequr vëmendjen me hijeshinë e saj, po njësoj si dhe e motra, ish deputetja Majlinda Bregu.

Por duket se gjithë bukuria është trashëguar dhe nga vajzat e tyre. Kejda, vajza e Majlindës përflitet mjaft në median rozë. Tashmë është koha të njohim dhe bukuroshen e Ornelës, Beninën, e cila është vetëm 19 vjeç.

Në foton e postuar ajo mban veshur një fustan të zi elegant dhe duket si shoqja e Ornelës. Pa dyshim që këto vajza e kanë të bukurën dhe elegancën në gen.