Loading...

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një banesë është përfshirë nga flakët.

Nga sa mësohet, një 80-vjeçare e cila jetonte vetëm në apartament ka humbur jetën si pasojë e asfiksimit dhe flakëve.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “rrugica e Koplikëve”. Identiteti i viktimës ende nuk është bërë i ditur, ndërsa po punohet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Loading...
Loading...