Loading...

Bleona Qereti është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në showbiz-in shqiptar.

Kjo për shkak të bëmave të saj dhe fotove provokuese që publikon në profilin e saj në Instagram.

Por as Alban Ramosaj nuk ngelet pas për bëmat e tij.

Së fundmi këta të dy janë duke kaluar pushimet në Ibiza së bashku dhe me Aurela Hoxhën.

Por Bleona dhe Albani as në këtë vend nuk i kanë lënë, pas çmenduritë e tyre.

Të dy ata kanë postuar në rrjetet sociale, foto ku tregojnë se janë futur në det lakuriq, në fakt Albani i ka hequr rrobat e banjos mes detit.

Ai madje edhe i tregon mbathjet e tij.

Ka qenë Bleona ajo që e ka filmuara Albanin fillimisht dhe pastaj është futur edhe vetë në det për t’u larë dhe pasi janë publikuar pamjet ka shkruar:

Është efekti Ibizës.’’

Loading...
Loading...