Komunikata e Policisë Elbasan

Elbasan/ Informacion paraprak

Në lagjen “Haxhias”, Elbasan, në ullishte, është gjentur pa shenja jete shtetësia B. S., 79 vjeçe , banuese në lagjen “Haxhias”.

Shtetasja B.S., ishte shpallur në kërkim për largim nga banesa me datë 11.08.2019.

Nga këqyrja e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune, dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.