Loading...

Komunikata e Policisë Elbasan

Specialistët e Qarkullimit Rrugor në DVP Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasit:

A.K., F.M., dhe F.H., arrestimi i tyre u bë pasi janë kapur nga shërbimet e Policisë Rrugore duke drejtuar motoçikletat pa Leje Drejtimi.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për veprën penale ” Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor “.

Loading...
Loading...