Fantazia e shfrenuar e shenjave të horoskopit në shtrat, keni turp ta thoni me zë

Ajo çfarë ndodh në dhomën e gjumit mbetet aty. Mirëpo, shumë prej nesh kur vjen puna tek fantazitë seksuale, i mbajnë vetëm për vete, nuk ia tregojnë as partnerit.

Astrologjia thotë shumë lidhur me këtë dhe sipas astrologëve, kjo është fantazia më e shfrenuar që shenjat e horoskopit kanë në shtrat.

Zbulojini:

Dashi: Pozicione seksuale atletike

Demi: Masazhet erotike

Binjakët: Të flasë me fjalë ‘të pista’

Gaforrja : Të përfshijnë ushqimet (luleshtrydhen, mjaltin etj) në shtrat

Luani: Luani dëshiron të nxisë sherre të kota vetëm që ta ndreqë gabimin me një marrëdhënies seksuale plot pasion, pas dramave.

Virgjëresha: Të eksperimentojë çdo faqe nga Kamasutra

Peshorja: Peshorja e kënaq egon duke patur shumë partnerë seksual

Akrepi: Seksi i dhunshëm

Shigjetari: Të jetë i nënshtruar

Bricjapi: Të qëlluarit me shpulla

Ujori: Vanilla Sex

Peshqit: Të luajnë me role: Askush nuk mund të japë një shfaqje si Peshqit