Loading...

 

Këto janë disa foto dhe videoja e aksidentit që ndodhi rreth mesditës në qendër të qytetit të Elbasanit në bulevardin “Aqif Pasha” përballë turizmit “Skampa”.

Nga fotot dhe video shihet se si kalimtarë të rastësishëm i kanë dhënë ndihmën e parë qytetarit të aksidentuar duke e shtrirë në lulishten e kalasë.

Më pas ka ardhur ambulanca që e ka transportuar për në spitalin e Elbasanit.

Ja komunikata e Policisë lidhur me rastin:

lbasan/ Informacion paraprak Në lagjen “Kala” Elbasan, një mjeti me drejtues shtetasin G.S., ka aksidentuar shtetasin G.B., 42 vjeç, i cili u transportua në spitalin e Elbasanit, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve . Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan për veprimet e mëtejshme. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Loading...