Loading...

Një aksident automobilistik është regjistruar pasditen e sotme në aksin Librazhd – Qafë-Thanë.

Një kamion me targa turke, i tipit “Mercedes”, është përmbysur në afërsi të fshatit Xhyrë.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se shkak për përmbysjen e kamionit është bërë shpejtësia dhe ndikimi i ngarkesës në kthesë.

Nga ky aksident nuk raportohet për të lënduar, ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Loading...
Loading...