Loading...

Ajo është një nga personazhet më të komentuara të showbzzit. U bë e famshme pas pjesëmarrjes në “Big Brother” dhe edhe pse kanë kaluar disa vite nga spektakli, vjaza vijon të jetë në qendër të vëmendjes mediatike.

E kemi fjalën për Rike Rocin, e cila siç duket, nuk di të ndalet me imazhet provokuese që publikon herë pas here.

Edhe këtë herë imazhet e saj nuk kanë kaluar pa u komentuar nga ndjekësit.

Në foton e publikuar së fundmi Rike ka provokuar të gjithë ndjekësit e saj me foton ku shfaqet e veshur me pantallona të shkurta dhe një bluzë të shkurtër.

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen ishte mënyra e pozimit të saj ku shihet duke kapur pjesën intime me dorë.

Loading...
Loading...