Loading...

Edi Rama vazhdon me shfaqjet e tij groteske deri edhe perverse publike dhe jopublike.

Së fundmi është gazetari i Euroneësm Jack Parrock që rrëfen se Kryeministri i Shqipërisë e ka pritur në rezidencën e tij ‘i zbathur dhe me pantallona të shkurtra’

Parrock kishte shkuar të zhvillonte një intervistë me Ramën në vilën e tij verore, për të folur për potencialin e Shqipërisë për fillimin e bisedimeve të pranimit në BE, kur ku i fundit i ishte shfaqur me pantallona të shkurtra

Përpos tronditjes së fillimisht, gazetari i Euroneës, Jack Parrock ka ndarë me ndjekësit në Tëitter një fotografi ku shfaqet përkrah kryeministrit Edi Rama.

Ku ka bërë të ditur dhe temën për të cilën kanë biseduar.

“Kjo nuk ishte një interviste e zakonshme politike. Kryeministri i Shqipërisë na priti në rezidencën e tij verore, zbathur dhe me pantallona të shkurtra. Intervista jonë u përqëndrua te potenciali i Shqipërisë për fillimin e bisedimeve të pranimit në BE. Intervista do të transmetohet në Euroneës në ditët nëvijim”- shkruan gazetari në Twitter.

Loading...
Loading...