Loading...

DASHI

Në aspektin privat, kjo fazë rezulton të jetë pozitive dhe e pasur me mbrëmje të këndshme. Në aspektin afektiv, do të kërkoni për të gjetur të vërtetën.

DEMI

Sot, do të keni shumë besim tek një miku juaj, do të gjeni mbështetje tek ai, dhe për këtë do të ndiheni euforik. Në ambientin e punës, fati do t’ju ndihmojë të kaloni problemet.

BINJAKËT

Në ambientin e punës, yjet ju këshillojnë të jeni të qartë dhe të drejtpërdrejtë! Në aspektin afektiv, nëse jeni duke kërkuar një partner, do të jetë momenti i duhur për njohje të reja.

GAFORRJA

Në ambientin e punës, do t’ju përgëzojnë për angazhimin tuaj në një detyrë të rëndësishme. Në aspektin afektiv, yjet ju sugjerojnë të jeni më të kuptueshëm me partnerin tuaj.

LUANI

Sot, do t’ju lindin interesa të reja, falë një njohje të re. Në ambientin e punës, do të jeni shumë të qetë sot, qetësia juaj do të bind të tjerët për çdo gjë që do të thoni ju.

VIRGJËRESHA

Në aspektin afektiv, nëse jeni vetëm, do t’ju jepen mundësi të reja për të nisur një raport të ri në çift. Në aspektin profesional, do të krijoni një raport ndërpersonal, me persona mjaftë të rëndësishëm për punën tuaj.

PESHORJA

Në ambientin e punës, do të superoni disa vështirësi që do t’ju dalin përpara. Në dashuri, një pozicion që keni marrë, do të jetë vendimtar në lidhjen tuaj në të ardhmen.

AKREPI

Sot, yjet ju sugjerojnë të merreni më shumë me sport, për të qenë më në formë me veten tuaj. Në aspektin afektiv, ju këshillohet të evitoni diskutimet!

SHIGJETARI

Sot, do të keni të reja në fushën e miqësisë. Në aspektin profesional, një lajm pozitiv do t’ju bëjë të lumtur. Në aspektin afektiv, duhet të jeni të matur, sidomos nëse jeni singëll!

BRICJAPI

Në aspektin profesional, nuk do ti rezistoni dot, një lajmi që do t’ju vijë papritur, në lidhje me anën ekonomike. Në aspektin afektiv, do të keni frikë në lidhje me besimin që duhet të keni tek partneri juaj.

UJORI

Do të jeni të tërhequr nga një njohje e re, në punë, do të keni kohën e duhur në dispozicion, për të marrë vendime. Në aspektin afektiv, do të jeni të disponueshëm për çdo gjë që do t’ju kërkojë partneri, sot.

PESHQIT

Sot, në ambientin e punës, do të gjeni mbështetje dhe do të keni besim tek një kolegu juaj, që do t’ju favorizojë situatën. Në aspektin afektiv, nuk duhet të provokoni partnerin me pyetje të shumta!

Loading...
Loading...