Para se të bënte aksidentin kishte postuar në Instagram një foto ku tregonte emocionet e takimit.

Këngëtarja e muzikës Country, Kylie Rae Harries, ka humbur jetën ditën e sotme, pas një përplasjeje me makinë.

Mediat e huaja thanë se këngëtarja po udhëtonte në Taos, New Mexico, kur ndodhi përplasja e tre makinave.
Këngëtarja 30-vjeçare po udhëtonte drejt qytetit të familjes së saj dhe para se të bënte aksidentin kishte postuar në Instagram një foto ku tregonte emocionet e takimit.

Sipas mediave atë huaja në aksident ka ndërruar jetë edhe një 16-vjeçare.