I ati pëson infarkt, Mozzik i bën dedikimin prekës nga spitali: Vetëm zoti vendos…

Dy reperët e njohur shqiptar, Mozzik dhe Getinjo, janë përballur së fundmi me një situatë të vështirë familjare.

Babai i tyre Gazmend Aliu ka pësuar infarkte në zemër, por fal intervenimit të shpejtë të mjekëve ka shpëtuar.

Lajmin e mirë e ka ndarë Mozzik në llogarinë e tij në Instagram, ku ka prekur të gjithë me fjalët që ka shkruar.

‘E vetëm ti Zot je ai që bën mbrekullira,e që ti vendos se do a rrimë ende, a po do e lëmë këtë botë.Falë Zotit dhe mjekëve me intervenim të shpejtë e shpëtuam Babën Gazmend ,nga infarktet në zemër.Kjo qenka jeta po të çuditka!Të Dua Bacalok! Faleminderit Zot!Faleminderit Mjekëve!’, u shpreh ai.