Loading...

Ish-drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj ketë të martë disa orë ia ka dedikuar look-ut të saj.

‘Çfarë bëjmë kur jemi pushim? Lyejmë flokët. S’ka nevojë për filtra’, shkruan Shehaj e cila duhet thënë se duket mjaft në formë.

Kujtojmë se ish-drejtoresha e Tatimeve ka arritur akordin me Ylli Ndroqin, pronarin e RTV Ora dhe do të jetë drejtoresha e re e programacionit në këtë televizion.

Loading...