Loading...

Një grua ka ndërruar jetë në vend pasi u rrëzua nga ballkoni i katit të nëntë bashkë me partnerin e saj.

Sipas raportimeve, çifti ishin duke kryer marrëdhënie seksuale në momentin që u rrëzuan, ndërsa burri i ka mbijetuar rënies pasi ka përfunduar sipër 30-vjeçares.

Gruaja u gjet pa shenja jete poshtë një blloku apartamentesh në Shën Petersburg natën e 5 korrikut ndërsa fqinjët u shprehën se ishte pjesë e një feste të ‘çmendur’.

Dëshmitarët thanë se panë një televizor të fluturonte nga dritarja e apartamentit, pas tij u rrëzuan edhe gruaja bashkë me të dashurin e saj 29-vjeçar.

30-vjeçarja ishte ajo që u rrëzua e para në asfalt dhe ndërroi jetë në vend, ndërsa sipas mediave lokale, burri mbijetoi pasi rënia iu ‘zbut’ nga trupi i saj.

Sikur të mos mjaftonte kjo, mediat raportojnë gjithashtu se burri gjysmë i zhveshur u çua dhe u kthye sërish në festë.

Burimi:Mail Online|JOQ Albania

Loading...
Loading...