Loading...

Dje në rrjetet sociale u publikua një video ku Arbenita Ismajli shihej teksa puthej me një djalë i quajtur Kened Tahirin. Videoja “pushtoi” rrjetet sociale dhe bëri bujë të madhe pasi prej kohësh Arbenita ishte në një lidhje me rreperin Fero, edhe pse kohët e fundit thuhej se ishin ndarë.

Në lidhje me këtë video reagoi Kenedi ku tha se i është hakuar llogaria e tij në Snapchat, prej nga ku kanë dalë edhe videot.


Së fundmi ka reaguar edhe Arbenita, ku shprehet se Kenedi është ish i dashuri i saj, dhe se është çmenduri qe ai akoma i mban fotografitë e tyre prej 4 vitesh.

Më tutje ajo shtoi se ai e bëri këtë vetëm për famë, dhe videon e përdori kundër saj. Arbenita po ashtu tha se nuk është ndarë me Feron dhe se e dashuron atë, por lidhjen pëlqen ta mbajë sekrete.

Loading...