Loading...

 

Një ndërtesës tre katëshe është përfshirë nga zjarri në qytezën e Ulzës.

Zjarri fillimisht u shfaq në katin e tretë dhe më pas është përhapur edhe në katin e dytë.

Sipas raportimeve ndërtesa është e banuar nga shtetas turq, të cilët punonin në Hidrocentralin e Ulzës.

Për pasojët demët materiale janë të mëdha, por nuk raportohet për të lënduar.

Policia dhe zjarrfikësit nisën një hetim për shkaqet e zjarrit.

Loading...
Loading...