Loading...

Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj kanë qenë kryefjala e mediave rozë gjatë gjithë verës. Ata të dy janë duke u përfolur se janë në lidhje bashkë, por asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar hapur këtë gjë.

Së fundmi aktori ka publikuar një foto në profilin e tij në “Instagram”, ku shfaqet sipër një motori. Krahas kësaj fotoje ai ka shkruar:

Ti je limiti jot i vetëm.”
Më pas me shumë komenteve më shumë në sy ka rënë komenti i Jonida Maliqit. Ajo i ka shkruar:

Je i sigurt?”
Kur Romeo i është përgjigjur kështu:

Ëëë.”
Përgjigjen e tij ai e ka shoqëruar edhe me një emoji zemër. Kujtojmë këtu se është përfolur se ata të dy mund të ishin në krizë, por mesa duket kanë qenë thjesht zëra.

Loading...
Loading...