kim kim kard
 Godet me forma super seksi ne fund te veres. Eshte ajo kim Kardashian e cila vazhdon te qendroje ne top ten per te pasmet e saj.

Tani që lindi dhe fëmijën e dytë, Kim Kardashian ka rikthyer trupin e saj më në formë se kurrë.

Ylli 35-vjeçar i showizz-it tregoi  edhe një herë format e saj në plazhin e Meksikës.

Me bikini të bardha në stilin e viteve ‘80, ajo ajo tregonte pjesë intime të trupit të saj.

White hot! Kim Kardashian showcased her latest beach look in Mexico on Friday parading in the skimpiest of swimsuitsDangerous curves: The 35-year-old star sported an eighties style high-cut swimsuit revealing her perfectly sculpted hips and thighsPutting on a show! During one particularly saucy moment, Kim rinsed herself off with one of the outdoor shower heads
Always time for a selfie! The Selfish author snapped her own picture 

kimBathing beauty: One of her friends tended to her locks to make sure her sexy beachy hairdo looked just right

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here