Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë. Një i ri është përplasur nga një automjet i tonazhit të rëndë teksa ka qenë duke ecur me biçikletë në rrugë.

Gjendja e të riut është e rëndë, ndërsa kalimtarët janë munduar t’i japin ndihmën e parë.

Dëshmitarët thonë se ai kishte dalë për të bërë pazar, por kjo i ka rrezikuar jetën.

Në vendngjarje pritet të mbërrijë ambulance dhe policia.

Dëshmitari shkruan:

Pershendetje Joq, nje kg domate dhe nje kg gjize i rrezikuan jeten nje te riu . Prane tregut te uzina dinamo.