Loading...

Klaudia Pepa është prej balerinave më të suksesshme, por edhe më të përfolura në vendin tonë.

Kjo prej fotove provokuese që ajo poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet mjaft në formë e veshur me rroba banjoje teksa qëndron mbi një varkë.

Por vëmendjen e fansave nuk e kanë marrë as format trupore të Klaudias dhe as rrobat e banjës që ajo mbante veshur.

E themi këtë pasi Klauadia teksa shijonte momentin me sytë mbyllur në varkë, mbi rrobat e banjës mban edhe një çantë.

Më pas kanë nisur komentet e fansave. Njëra prej tyre e ka pyetur:

Pse duhej ajo çantë me bikini?’’
Kurse një fanse tjetër i ka shkruar:

Kjo çanta qe ke varur ti është njësoj si te shkosh me taka ne plazh me rëre!!!.”

Loading...
Loading...