Loading...

Një person ka humbur jetën pasi është përplasur nga një kamion në aksin Korçë – Drenovë. Viktima po lëvizte me biçikletë në momentin kur është përplasur nga kamioni, ku më pas është dërguar me urgjencë në spital por nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve të marra.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të saj ndërsa kamioni është ndalur buzë rrugës menjëherë pas aksidentit.

Loading...