Nga Lenc Pisha

Sipas nje studimi…nese gatuani ne mbremje nje lakuriq nate…dhe e ftoni partnerin/partnere tuaj per darke…ai/ajo ka shume mundesi te çmendet pas jush………ose pas lakuriqit…..

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here