Vazhdon jehona e këngës magjike…Lenc Pisha fiton çmimin “spikeri më i mirë”. Ai ka shpërndarë kete status pasi askush nuk e mori vesh nje nate me pare se ishte nderuar me kete çmim… Me ne fund nuk rezistoi dot dhe e beri publik lajmin

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here