Loading...

Foto ilustruese

Tentative per grabitje te nje banke te nivelit te dyte ne Librazhd. Ngjarja ka ndodhur ne oret e para te mengjesdit te sotem.
Nje 36 vjecar i identifikuar nga policia ka thyer xhamin e bankes dhe ka tentuar qe te grabise monedhat brenda saj por eshte aktivizuar sinjali dhe eshte pikasur nga policia.
Uniformat blu jane vene ne ndjekje te autorit dhe kane bere te mundur kapjen e tij.

Loading...
Loading...