Loading...

Që kur aktori i humorit Olsi Bylyku ka bërë publike lidhjen e tij me bukuroshen Egli Tako nuk kanë munguar as dhe dekalratat e dashurisë.

Dhe së fundmi Olsi ka treguar dhe njëherë se është i dashuruar kokë e këmbë madje ai është dhe ‘verbuar’ nga dashuria.

Teksa Egli ka pozuar duke nxjerr në pah dhe hiret e saja, Olsi shkruan komentin epik që është pëlqyer dhe nga shumë ndjekës të bukuroshes.

“Kur shof sa e bukur je dhe shof veten e kuptoj shprehjen dashuria është e verbër…”– ka shkruar aktori i humorit në postimin e Eglit.

Sigurisht që e fejuara është ndjerë mjaft ‘e përkëdhelur’ nga ky kompliment dhe i është përgjigjur: “O zot. Ti je dashuri!”

Loading...