Loading...

Disa pamje tronditëse janë filmuar nga një shofer, i cili po ecte në rrugën e tij me makinë, në momentin që hasi një aksident rrugor.

Duke filmuar rrugën, papritmas ju shfaq para rrugës një makinë e cila “fluturoi” nga aksi rrugor, kaloi shkëmbin dhe ra drejt në det.

Ngjarja ndodhi në Kaliforni, ndërsa shoferi i mjetit tjetër, që filmoi edhe aksidentin, njoftoi menjëherë policinë, të cilat kanë filluar hetimet. Videoja është bërë publike nga autoritetet dhe jo nga personi që regjistroi pamjet tronditëse.

 

Loading...