Loading...


Një aksident i rëndë ka ndodhur në këto momente në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur pranë qendrës tregtare QTU.

Një automjet është përplasur fort, dhe kjo vihet re edhe nga dëmtimi i madh.

Mësohet se brenda në mjet nuk ka persona, ndërsa mendohet se mund të jenë nxjerrë më herët.

Ende nuk dihet nëse ka viktima, por nga pamjet shihet se aksideti është mjfat i rëndë.

Në vendngjarje po mbërrin ambulanca.

Loading...