Loading...

 

Njoftim i Bashkisë Belsh

“Maratona e këngës popullore 2019”,starton me datë 20 gusht dhe kete vit ne qëndër të Qytetit të Belshit.
Nuk do mungojnë këngëtarët më të mirë shkallë vendi që do të magjepsen dhe magjepsin Qytetin tonë.
Ju mirpresim.

Loading...