Loading...

Ylli irlandez i UFC, Conor McGregor, është rikthyer edhe një herë tjetër të luftojë, teksa njëkohësisht ka mbushur edhe fuqishëm arkat me para.
Së fundmi, ai ka mposhtur Donald Cerrone, ku i mjaftuan vetëm 40 sekonda për t’i dhënë fund kundërshtarit të tij. Padyshim që askush nuk e priste këtë rezultat, por për McGregor gjithçka është e mundur.

Menjëherë pas ndeshjes, McGregor ka fituar plotë 80 milionë dollarë, në këtë luftë që zgjati vetëm 40 sekonda. Kjo ndryshe përkthehet si 2 milionë dollarë në sekondë dhe siguriths këto përfitime vërtetë janë të çmendura.

Më poshtë mund ta shihni momentin kur McGregor i dha fund kundërshtarit të tij.

Loading...