Loading...

Moti do të jetë vranësira mesatare dhe reshje shiu të herëpasherëshme në formën e stuhive dhe rrebesheve. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 5 me lartësi vale 1,5–2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten të ulëta.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 7/15°C

Zonat e ulëta 10/20°C

Zonat bregdetare 10/21°C

Loading...
Loading...