Loading...

Nevina Shtylla është një prej vajzave më komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo është cilësaur edhe si një prej vajzave më të ëmbëla të ekranit shqiptar.

Prezatuesja ka qenë gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Së fundimi prezantuesja shqiptare është fotografuar në plazhet e jugut së bashku me të dashurin e saj.

Kujtojmë këtu se pak kohë më parë u përfol se ajo ishte e lidhur me një djalë që quhet Arbër Myftari dhe se ai është jurist. Fotot ku Nevina dallohet me të dashurin e saj janë publikuar nga gazeta “panorama”.

Gjithashtu është duke u përfolur se ata të dy kanë prej një viti që bashkëjetojnë bashkë.

Loading...