Nga Lenc Pisha

Shitet urgjent gomari me afro 150 kuaj fuqi…çmimi 3000 euro gomari eshte i mirmbajtur dhe ekonomik…me veshe origjinale pa silikon…bertet vetem kur shikon ndonje gomarice te pispillosur…

Fotografia e Lenc Pisha
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here