Loading...

Olta Gixhari është një prej aktoreve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë.

Ajo shpesh herë bëhet kryefjala e mediave rozë, për shkak të jetës së saj private ose prej fotove dhe videove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Aktorja së fundmi ka postuar një foto, ku shfaqet e veshur me minifund, një bluzë të kuqe dhe stiletto. Ajo ka postuar me këmbët hapur mbi një shatërvani.

Më pas ajo ka marrë edhe shumë komente pozitive, ku e kanë komplementar për format dhe pamjen.

Por ka marrë edhe një koment aspak pozitiv.

Një ndjekës i ka komentuar:

Ti mund të kishe sukses me filma porno jam i sigurt”.
Aktorja ka zgjedhur të mos replikojë me ndjekësin.

Loading...
Loading...